NOVICE

Spoznajmo se, praznujmo skupaj!
#banner

Spoznajmo se, praznujmo skupaj!

Spoznajmo se, praznujmo skupaj! - Rojstni dan Občine Domžale, na katerem se bo letos prvič predstavilo tudi Športno društvo Olimp! V sredo 17.4.2019 od 16:00 dalje v Češminovem parku v Domžalah! Poiščite našo stojnico, kjer boste lahko spoznali del naše ekipe, vsebino športnih programov in rojstnih dni, ki jih ponujamo. Z veseljem bomo odgovarjali na… Continue reading Spoznajmo se, praznujmo skupaj!

risanke
#banner, AKTUALNO

»Risanko bi!« – Pa je ta za otroka sploh primerna?

Risanke - navadno prva digitalna vsebina s katero se srečajo predšolski otroci. So barvite in privlačne. Včasih se jih je gledalo pred dnevnikom - "eno risanko, umit, pa spat". Danes so na voljo cel dan in lahko jih prevrtavamo naprej in nazaj. Z liki iz risank se otroci radi poistovetijo, jih oponašajo, njihove podobe nosijo… Continue reading »Risanko bi!« – Pa je ta za otroka sploh primerna?

#banner, AKTUALNO

KDAJ JE PRAVI ČAS ZA VKLJUČITEV OTROKA V ŠPORT?

KDAJ JE PRAVI ČAS ZA VKLJUČITEV OTROKA V ŠPORT Odgovor na zastavljeno vprašanje je mogoče podati večplastno. Na prvem mestu je pomembno, da otroka že od zgodnjega otroštva spoznavamo z aktivnim in zdravim načinom življenja. Vključevanje otrok v voden športni program, ki bi otroku omogočal  celostni gibalni razvoj, postane smiselno v času, ko je otrok… Continue reading KDAJ JE PRAVI ČAS ZA VKLJUČITEV OTROKA V ŠPORT?

JUHUHU, NAŠE VADBE ZA OTROKE SO ŽE TU! Sezona 2018/2019

Poletne počitnice se približujejo koncu, mi pa se že s polno paro pripravljamo na  novo sezono OLIMPOVIH vadb za otroke v Črnučah in Domžalah! Več podrobnosti si lahko preberete v spodnji objavi. NOGOMET Pri vadbi nogometa, ki mu olimpki pravimo nogometne urice, otroci preko igre vzpostavljajo stik z žogo in se učijo veščin, ki jim… Continue reading JUHUHU, NAŠE VADBE ZA OTROKE SO ŽE TU! Sezona 2018/2019

AKTUALNO

ZAČETEK NOVEGA POLLETJA – Pripelji prijatelja/ico in osvoji 20% POPUSTA!

V Športnem društvu Olimp je pred nami začetek novega polletja. V tem tednu namreč začenjamo z izvajanjem druge polovice programov Telovadba in Nogometni vrtec za predšolske otroke. Drugo terminsko obdobje traja od 15.1. do 31. 4. 2018. Vadbe potekajo v dvorani Športnega parka Ludus v Črnučah. NOGOMET: vsak ponedeljek od 17:00  - 18:00 TELOVADBA: vsako… Continue reading ZAČETEK NOVEGA POLLETJA – Pripelji prijatelja/ico in osvoji 20% POPUSTA!

nogomet

NOGOMET ZA PREDŠOLSKE OTROKE

NOGOMET ZA PREDŠOLSKE OTROKE Je vaš otrok nogometni navdušenec?  Je žoga njegova najboljša »prijateljica«? Uživa v športnih aktivnostih in bi rad postal nogometaš oz. nogometašica, pa se vam treniranje v klubu zaenkrat zdi še prevelik zalogaj? V Športnem društvu Olimp za vas organiziramo nogomet za predšolske otroke (4 do 6 let). Skozi  različne gibalne igre… Continue reading NOGOMET ZA PREDŠOLSKE OTROKE

VPLIVI GIBANJA NA OTROKOV RAZVOJ