POLETNI NOGOMETNI CAMP V IVANČNI GORICI

Nogomet, nogomet, nogomet, druge športne igre, gibanje, vrednote, ustvarjanje, dobra družba, izkušeni animatorji in obiiiilooo zabave!

Vsak dan bomo aktivnosti navezali na urjenje nogometnih veščin, utrjevanje in spoznavanje pravih vrednot ter se med tem zabavali in spoznavali. Posvetili se bomo prijateljstvu, različnosti, sodelovanju…. Ter čim več časa preživeli ob  aktivnostih, ki bodo potekale na zunanjih površinah.

TERMIN:
26.6. – 30.6.
31.7.-4.8.

Vse dejavnosti bodo potekale pod budnim očesom animatorjev, ki ves čas  skrbijo za dobro vzdušje, varnost in razlago pravil. Prav tako vas ne rabi skrbeti za hrano, pijačo in pripomočke, saj za vse poskrbimo mi!

Prihod otrok: med 7:30 in 8:00 zjutraj
Odhod otrok: med 16:00 in 17:00 popoldan

PROGRAM:

• Urjenje  nogometnih veščin (preigravanje, tehnika)
  • Nogomenti izzivi, merjenje hitrosti strela, ciljanje v tarčo.
  • obisk bazena in igre z vodo,
  • igre brez meja
  • kolesarski izlet
  • NERF bitka
  • ustvarjalne delavnice
  • skirti zaklad

Dobrodošla so vse nogometne navdušenke in navdušenci, rojeni med letoma 2011 in 2017.

*Počitnice pripravljamo v sodelovanju z NK Ivančna Gorica.

CENA:

All inclusive  = 165€
– 10% popust za člane ŠD Olimp
– 10% popust za člane NK Ivančna Gorica
– 20% popust za bratca/sestrico
*Popusti se ne seštevajo.

Cena vključuje dopoldansko malico, kosilo, sladoled, vstopnine, animacijo ter vse pripomočke, rekvizite ter morebitni prevoz.

LOKACIJA:

• Stadion Ivančna Gorica