Plesne urice -
Trajanje 60 min
Kategorija Ples
od 24€ /h

PLESNE URICE –  “S PLESOM OKROG SVETA”

“S plesom okrog sveta” se bomo podali na razgiban in migajoč plesni potep na katerem bomo pridno spoznavali plese iz različnih delov sveta: naučili se bomo, kako plešejo v Aziji, katere plesne čevlje kavboji nikoli ne pozabijo vzeti na ples, kaj je to flamenko, zakaj baletke stojijo na prstih ter se vprašali, ali morda tudi Eskimi radi zaplešejo.

Vsekakor ne bomo pozabili na slovenske ljudske plese ter najlepše otroške pesmi. Z začetnimi gibalnimi vajami, plesnimi igrami, različnimi rekviziti in zgodbami, ki obogatijo vsak nov ples, bodo plesne urice vašim malčkom prinesle veliko novih znanj in spretnosti.

Plesne urice so primerne za otroke stare od 3 do 6 let.

Na koncu vsakega polletja pa nas čaka tudi nastop za starše, na katerem vam bomo z veseljem in ponosom pokazali kaj novega smo se naučili.

S plesnimi uricami pričnemo v zadnjem tednu septembra! * Prvi obisk je brezplačen!

Vadbena sezona se zaključi 20.5.2020

Domžale (BODIFIT center) – torek od 17:30 do 18.30.
Črnuče (Športni park Ludus) – ponedeljek od 17:30 do 18:30

Vadnina za celotno seznono znaša 240€ in že vključuje znesek letne članarine.
-polletna vadnina znaša 120€
– članarina znaša 30€

Po dogovoru je možno obročno plačilo vadnine (do 8 obrokov).
* Prvi obisk je brezplačen

-15% za starše študente (potrebna predložitev potrdila o vpisu in rojstnega lista)!

– OPREMA:
– športna oprema oz. oblačila v katerih se otrok lahko neovirano prosto giba,  čisti ter nedrseči copati.

Prizadevamo se, da otroci na vadbeni uri vadijo samostojno, seveda pod nadzorom budnih oči naših animatorjev. Prisotnost staršev zaradi slabše pozornosti otrok ni zaželena. Izjemoma jo seveda dovolimo na uvodnih urah, ko se otroci še spoznavajo z animatorji in so-vadečimi. Da pa bi tudi starši videli kaj na uricah počnemo, bomo za vas med letom organizirali spoznavni dan ter zaključno prireditev. V kolikor bo “firbec” premočen, lahko k nam pokukate na skrivaj skozi okno.

– Vsak član društva mora pred začetkom vadbe izpolniti pristopno izjavo in jo izročiti animatorju ali jo poslati na naš naslov. Pristopno izjavo si lahko prenesete TUKAJ.