Starost 4 - 10 let
Trajanje 2,5h
Kategorija rojstni dan

Plesni rojstni dan

Vaš otrok uživa v plesu in glasbi? Na plesnem rojstnem dnevu se bodo otroci skozi igro naučili enostavne koreografije, se igrali plesne igre in si sami izdelali svojo zapestnico, čarobno paličico ali čisto pravo krono. Prave balerine bomo opremili tudi s tutu krilci, kar bo zabavo naredilo še bolj čarobno in nepozabno. Na vašo željo lahko zabavo tudi tematsko prilagodimo določeni tematiki, npr. Ledeno kraljestvo.

Za glasbo, tutu krilca in ves material za izdelavo zapestnic, čarobnih paličic in kronic poskrbimo mi!

Ker je naše glavno vodilo zadovoljstvo slavljenca in povabljencev, se animatorji skušajo v okviru zmožnosti  prilagoditi otrokovim željam.

• Športni park Ludus Črnuče
  • Bodifit center Domžale
  • OŠ Domžale

Do 15 otrok – 170,00€
Do 20 otrok  – 195,00€

Doplačilo:
– rojstni dan na mivki – 20€
(samo lokacija Športni park LUDUS Črnuče)
– vožnja z gokarti – 20€ (samo lokacija Športni park LUDUS Črnuče)
– poslikava obraza – 20€
– naročilo torte – 40€

* Člani ŠD Olimp imajo 10% popust

• 2 urni  program + 30 minut spremljevalnega programa (pogostitev)
  • najem prostorov in ozvočenja
  • 2 oz. 3 animatorji
  • tutu krilca in material za ustvarjanje
  • pijača in slani prigrizki
  • kozarčki in pribor
  • fotografije celotnega rojstnega dne (v roku 5ih dni prejmete povezavo do paketa fotografij na elektronski naslov)
  • ob potrditvi termina vam na vašo željo posredujemo tudi vabila za rojstni dan, ki jih le še natisnete in izpolnite.
  • Ob doplačilu lahko poskrbimo tudi za naročilo pic in torte