140€* 5 dni
ŠD Olimp v sodelovanju NK Ivančna Gorica organizira najbolj zabavne in poučne športne poletne počitnice za otroke v starosti od 6 do 12 let!

Vse aktivnosti se bodo izvajale na stadionu v Ivančni Gorici in okolici v 2 terminih:

– od 5. 7. do 9. 7. 2o21 in
– od 23.8. do 27.8.2021

Poletne počitnice so namenjene vsem otrokom, ki si želijo šole proste dni preživeti aktivno in v najboljši družbi prijateljev in super animatorjev. Igranje nogometa, košarke, odbojke, plavanje v bazenu, zabava z Nerf pištolami in ostale aktivnosti bodo del našega vsakdana. Ob pričakovanju vročih poletnih dni, bodo organizatorji poskrbeli tudi za ohladitev z vodnimi igrami. Poskrbljeno bo za okusno kosilo in zdravo malico. Ob koncu poletnih počitnic bo vsak otrok prejel tudi diplomo v spomin na nepozabne počitnice.

Vsak dan se bomo zbrali med 7:3o in 8:00 uro ter se vse do 16:30 družili in zabavali ob številnih aktivnostih.

Cena:  140€
– 10% za člane NK Ivančna Gorica in člane ŠD Olimp;
– 20% za drugega otroka iz družine

*Popusti se ne seštevajo

Cena vključuje dopoldansko malico in kosilo, sadje, sladoled, animacijske aktivnosti, vstopnine, rekvizite in ostali material, ki ga bodo otroci potrebovali.

Prijava in več informacij: pocitnice.ig@gmail.com ali pokličete na 031 770 837 (Gašper).

Naj bo poletje 2021 najboljše do sedaj!