ROJSTNI DAN

ROJSTNI DAN ZA OTROKE

PRAZNUJTE Z NAMI! Imate otroka starega od 5 do 11 let in si želite, da se otrok neizmerno zabava in si svoj rojstni dan zapomni za vedno? Pri nas poskrbimo za vso organizacijo, animacijo in izvedbo nepozabnega ROJSTNEGA DNE. Izbirate lahko med tremi različnimi tematskimi rojstnimi dnevi:

Športni rojstni dan
Gibanje je vodilo našega športnega društva, zato vabimo vse otroke, ki imajo veliko ENERGIJE, da se nam pridružijo na veliki zabavi. Za otroke pripravimo zanimive spretnostne igre, različne poligone, zabavamo se z igrami z žogo in poskrbimo, da se otroci ob tem ZABAVAJO in fino imajo. Naši izkušeni animatorji bodo poskrbeli za dobro vzdušje, vso organizacijo in najboljšo rojstnodnevno zabavo, ki je otrok ne bo nikoli pozabil.

Nogometni rojstni dan – v sodelovanju z NK Radomlje!
Dandanes bi vsi radi bili novi MESSIJI in RONALDI. Nogomet je najbolj priljubljena igra, zato je nogometni rojstni dan primeren za vse male in tiste malo večje ljubitelje nogometa. Skozi nogometno igro bodo lahko otroci v družbi nogometnega trenerja pilili nogometne veščine svojih idolov, se na zabaven način naučili kakšnega novega trika, preigravanj in strelov na gol. Seveda pa bodo odigrali tudi ROJSTNODNEVNO nogometno tekmo.

Nerf rojstni dan
Ima vaš otrok rad priljubljene NERF pištole? Animatorji pripravijo zanimiv poligon in različne igre preko katerih se otroci naučijo tudi sodelovanja in delovanja v skupini. Na koncu ne manjka niti “vojna” z NERF pištolami. Vse dejavnosti potekajo pod budnim očesom animatorjev, ki pred začetkom tudi poskrbijo za primerno varnost in razlago pravil obnašanja.
Brez skrbi, vso opremo (metke in pištole do 15 povabljencev) zagotovimo mi!

LOKACIJE:

Športni park LUDUS, Črnuče

Športni center BODIFIT, Domžale

Športni park Radomlje

OŠ Domžale

CENIK:

ŠPORTNI ROJSTNI DAN:                    NOGOMETNI ROJSTNI DAN                     NERF ROJSTNI DAN

Do 15 otrok – 150,00€                          Do 15 otrok – 160€                                   Do 15 otrok – 170€
Od 15 do 20 otrok  – 175€                  Od 15 do 20 otrok  – 185€                   *Vsak dodatni otrok doplačilo 8€

*Člani ŠD Olimp imajo 10% popusta
*Popusti se ne seštevajo
Cenik velja za praznovanja izvedena od 1.5.2019 dalje.

V ceno praznovanja rojstnega dne je vključeno:

• 2 urni  program + 30 minut spremljevalnega programa (pogostitev)
  • Najem prostorov
  • 2 oz. 3 animatorje
  • Fotografije celotnega rojstnega dne (v roku 5ih dni prejmete povezavo do fotografij na elektronski naslov)
  • Pijača
  • Slani prigrizki
  • Kozarčki in pribor
  • ob potrditvi termina vam na vašo željo posredujemo tudi vabila za rojstni dan, ki jih le še natisnete in izpolnite.
  • Ob doplačilu lahko poskrbimo tudi za naročilo pic in torte

Pokliči nas na 040/532-559 ali piši na info@sd-olimp.si
in rezerviraj svoj termin!