MAKSI Gibalne urice

Maksi gibalne urice so različica “Olimpkove telovadbe”, ki je namenjena našim najstarejšim predšolskim telovadcem, starim od 5-6 let.

Otroci bodo na vadbah samostojno in ob pomoči vaditeljev razvijali osnovne oblike gibanja, zabavne elementarne igre in premagovali zanimive gibalne poligone polne novih izzivov. Otroci se bodo na urah po posameznih tematskih sklopih spoznali tudi z osnovnimi pravili in prvinami različnih športnih disciplin (atletika, gimnstika, nogomet, košarka, badminton…)

Vsaka ura je zelo razgibana in prilagojena otrokom, ki vadbo obiskujejo. Začnemo z ogrevanjem, sledijo različne športno gibalne igre, končamo pa z igrami za sproščanje in umiritev.

S telovadbo pričnemo v zadnjem tednu septembra!
* Prvi obisk je brezplačen!

Vadbena sezona se začne 21.9.2020, traja 30 vadbenih uri in se zaključi 21.5.2021.

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICA
DOMŽALEBodifit centerčet., 18:00 - 19:005-624.9.2020
KRANJGim. Franceta Prešernator., 17:00 - 18:005-622.9.2020
LJ - ČRNUČEŠP Ludussre. 18:00 - 19:005-623.9.2020
LJ - NOVE JARŠEMladinski dom Jaršepet. 17:00 - 18:005-625.9.2020
IVANČNA GORICASŠ Josipa Jurčičapon. 15:00 - 16:005-614.9.2020

– Ivančna Gorica (SŠ Josipa Jurčiča) – ponedeljek od 15:00 – 16:00
(Otroke pobiramo v vrtcu Ivančna Gorica – Enota Pikapolonica, po vadbi jih prevzamete pred telovadnico SŠ Josipa Jurčiča.)

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo!

Lokacije Črnuče, LJ – Nove Jarše, Kranj in Domžale: Vadnina za celotno sezono znaša 240€.
Lokacija Ivančna Gorica: Vadnina za celotno sezono znaša 150€.
*V celoletno vadnino je všteta letna članarina v znesku 30€
– sezona traja od 21.9.2020 do 21.5.2021.

Po dogovoru je možno obročno plačilo vadnine.
* Prvi obisk je brezplačen

– OPREMA: kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.
– Otrok naj ima s seboj tudi podpisano stekleničko z vodo.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno znižanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.