MAKSI Gibalne urice

Maksi gibalne urice so različica “Olimpkove telovadbe”, ki je namenjena našim najstarejšim predšolskim telovadcem, starim od 5-6 let.

Otroci bodo na vadbah samostojno in ob pomoči vaditeljev razvijali osnovne oblike gibanja, zabavne elementarne igre in premagovali zanimive gibalne poligone polne novih izzivov. Otroci se bodo na urah po posameznih tematskih sklopih spoznali tudi z osnovnimi pravili in prvinami različnih športnih disciplin (atletika, gimnstika, nogomet, košarka, badminton…)

Vsaka ura je zelo razgibana in prilagojena otrokom, ki vadbo obiskujejo. Začnemo z ogrevanjem, sledijo različne športno gibalne igre, končamo pa z igrami za sproščanje in umiritev.

S telovadbo pričnemo v zadnjem tednu septembra!
* Obisk uvodne urice  je brezplačen!

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICA
DOMŽALEBodifit centerčet., 18:00 - 19:005-623.9.2121
KRANJGim. Franceta Prešernator., 17:00 - 18:005-621.9.2021
LJ - ČRNUČEŠP Ludussre. 18:00 - 19:005-622.9.2021
LJ - NOVE JARŠEMladinski dom Jaršepet. 17:00 - 18:005-624.9.2021
IVANČNA GORICASŠ Josipa Jurčičapon. 15:00 - 16:005-627.9.2021
DOB PRI DOMŽALAHHiša na travnikutor., 18:00 - 19:005-621.9.2021
ZAGRADECOŠ Zagradecsre. 16:00 - 17:005-629.9.2021

– Ivančna Gorica (SŠ Josipa Jurčiča) – ponedeljek od 15:00 – 16:00
(Otroke pobiramo v vrtcu Ivančna Gorica – Enota Pikapolonica, po vadbi jih prevzamete pred telovadnico SŠ Josipa Jurčiča.)

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo!

Lokaciji Črnuče, Kranj, Nove Jarše in Domžale – mesečni obrok vadnine znaša  35€
Lokacija Ivančna Gorica – mesečni obrok vadnine znaša 25€.

* Obisk uvodne urice je brezplačen.

– OPREMA: kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.
– Otrok naj ima s seboj tudi podpisano stekleničko z vodo.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno znižanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.

Otroke pobiramo v enotah Vrtca Ivančna Gorica:
– Enota Pikapolonica,
– Enota Krka,
Enota Čebelica,
– Enota Polžek – OŠ

O tem, da želite, da otroka pred vadbo poberemo v vrtcu, nas obvestite. Prav tako morate to informacijo sporočiti tudi vzgojiteljem v vrtcu.