MAKSI NOGOMETNE URICE ( 5 – 6 let)

Maksi nogometne urice so ne tekmovalni nogometni program, namenjen najmlajšim navdušencem in navdušenkam nad to najbolj priljubljeno športno panogo na svetu. Skozi igro se bodo otroci spoznavali z osnovami nogometne tehnike, razvijali motorične sposobnosti in se naučili sodelovanja, ki je pri ekipnih športih v ospredju.

Potrudili se bomo, da bodo najmanj dvakrat letno vadeči odigrali prijateljsko tekmo in da bi k nam na obisk prišel kateri od znanih nogometašev. Na koncu leta pa bo sledila prava nogometna tekma med starši in otroki.

Nogometni treningi bodo vodeni strokovno, pod okriljem licenciranega nogometnega trenerja, ki bo na otrokom  primeren način poskrbel, da se bodo na igrišču vselej zabavali in igrali in veliko naučili.

Program je primeren za otroke od 5 do 6 let starosti.

Z nogometnimi uricami pričnemo v zadnjem tednu septembra! * Prvi obisk je brezplačen!

Vadbena sezona se zaključi 21.5.2021

V primeru primernih temperatur in lepega vremena, bomo vadbe izvajali tudi zunaj telovadnice!

Domžale (SŠ Domžale – galerija) – sreda od 17:00 do 18:00.
Črnuče (Športni park Ludus) – torek od 18:00 do 19:00
–  Krka (
OŠ Krka -telovadnica) – ponedeljek od 15:00 – 16:00
– Ivančna Gorica
(SŠ Josipa Jurčiča – telovadnica)   ponedeljek- od 15:00 – 16:00
– Višnja Gora
(OŠ Višnja Gora – telovadnica) Četrtek – 15:30 – 16:30
– Šentvid pri Stični
(OŠ Šentvid pri Stični- telovadnica) Petek – 15:30 -16:30

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo.

Lokaciji Domžale in Ljubljana: vadnina za celotno sezono znaša 240€
Lokacije Ivančna Gorica, Krka, Šentvid pri Stični, Višnja gora znaša 150€

* V znesek vadnine je všteta članarina v znesku 30€

– sezona traja od 28.9.2020 do 21.5.2021.

Po dogovoru je možno obročno plačilo vadnine.
* Prvi obisk je brezplačen

OPREMA:
– kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno zmanjšanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.