MAKSI NOGOMETNE URICE ( 5 – 6 let)

Maksi nogometne urice so ne tekmovalni nogometni program, namenjen najmlajšim navdušencem in navdušenkam nad to najbolj priljubljeno športno panogo na svetu. Skozi igro se bodo otroci spoznavali z osnovami nogometne tehnike, razvijali motorične sposobnosti in se naučili sodelovanja, ki je pri ekipnih športih v ospredju.

Potrudili se bomo, da bodo najmanj dvakrat letno vadeči odigrali prijateljsko tekmo in da bi k nam na obisk prišel kateri od znanih nogometašev. Na koncu leta pa bo sledila prava nogometna tekma med starši in otroki.

Nogometni treningi bodo vodeni strokovno, pod okriljem licenciranega nogometnega trenerja, ki bo na otrokom  primeren način poskrbel, da se bodo na igrišču vselej zabavali in igrali in veliko naučili.

Program je primeren za otroke od 5 do 6 let starosti.

V primeru primernih temperatur in lepega vremena, bomo vadbe izvajali tudi zunaj telovadnice!

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICAKONEC
DOMŽALESŠ Domžalesre., 17:00 - 18:005-622.9.2021
ČRNUČEŠportni park Ludustor., 18:00 - 19:005-621.9.2021
KRKAOŠ Krkapon., 15:00 - 16:005-620.9.2021
IVANČNA GORICASŠ Josipa Jurčičasre., 15:00 - 16:005-629.9.2021
VIŠNJA GORAOŠ Višnja Goračet., 15:30 - 16:305-623.9.2021
ŠENTVID PRI STIČNIOŠ Šentvidpet., 15:30 - 16:305-624.9.2021

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo.

Lokaciji Domžale in Ljubljana: mesečni obrok vadnine znaša 35€
Lokacije Ivančna Gorica, Krka, Šentvid pri Stični, Višnja Gora, Zagradec:  mesečni obrok vadnine znaša 25€

* Obisk uvodne urice je brezplačen.

OPREMA:
– kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno zmanjšanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.

Otroke pobiramo v enotah Vrtca Ivančna Gorica:
– Enota Pikapolonica,
– Enota Krka,
Enota Čebelica,
– Enota Polžek – OŠ

O tem, da želite, da otroka pred vadbo poberemo v vrtcu, nas obvestite. Prav tako morate to informacijo sporočiti tudi vzgojiteljem v vrtcu.