Trajanje 2,5h
Kategorija Rojstni dan

PRAZNUJTE Z NAMI! Imate otroka starega od 5 do 11 let in si želite, da se otrok neizmerno zabava in si svoj rojstni dan zapomni za vedno? Pri nas poskrbimo za vso organizacijo, animacijo in izvedbo nepozabnega ROJSTNEGA DNE. Izbirate lahko med  različnimi tematskimi rojstnimi dnevi.

Športni rojstni dan
Gibanje je vodilo našega športnega društva, zato vabimo vse otroke, ki imajo veliko ENERGIJE, da se nam pridružijo na veliki zabavi. Za otroke pripravimo zanimive spretnostne igre, različne poligone, zabavamo se z igrami z žogo in poskrbimo, da se otroci ob tem ZABAVAJO in fino imajo. Naši izkušeni animatorji bodo poskrbeli za dobro vzdušje, vso organizacijo in najboljšo rojstnodnevno zabavo, ki je otrok ne bo nikoli pozabil.

• Športni park Ludus Črnuče
  • Športni park Radomlje
  • Bodifit center Domžale
  • OŠ Domžale

Do 15 otrok – 150,00€
Od 15 do 20 otrok  – 175€

Doplačilo:
 – rojstni dan na mivki – 20€ (samo lokacija Športni park LUDUS Črnuče)
– vožnja z gokarti – 20€ (samo lokacija Športni park LUDUS Črnuče)
– poslikava obraza – 20€
– naročilo torte – 40€

* Člani ŠD Olimp imajo 10% popust

• 2 urni  program + 30 minut spremljevalnega programa (pogostitev)
  • najem prostorov
  • 2 oz. 3 animatorji
  • pijača in slani prigrizki
  • kozarčki in pribor
  • fotografije celotnega rojstnega dne (v roku 5ih dni prejmete povezavo do paketa fotografij na elektronski naslov)
  • ob potrditvi termina vam na vašo željo posredujemo tudi vabila za rojstni dan, ki jih le še natisnete in izpolnite.
  • Ob doplačilu lahko poskrbimo tudi za naročilo pic in torte