MIDI Gibalne urice

Midi gibalne urice so različica “Olimpkove telovadbe”, ki je namenjena otrokom starim od 3-4 let, ki so pri vadbi že lahko samostojni. Otroci se bodo ob vzpodbudi animatorjev spoznavali z osnovami lazenja in plazenja, poskoki in preskoki, vajami koordinacije in ravnotežja. Večino vaj bomo utrjevali in prenesli tudi na zabavne gibalne poligone. Gibalnim izzivom bomo dodali tudi spoznavanje z osnovami gimnastike in atletike, prav tako pa bomo spoznavali tudi druge športne discipline in igre z žogami.

Otroci bodo tako razvijali osnovne oblike gibanja ter se skozi elementarne igre zabavali s svojimi vrstniki in vaditelji.

Vsaka ura je zelo razgibana in prilagojena otrokom, ki vadbo obiskujejo. Začnemo z ogrevanjem, sledijo različne športno gibalne igre, končamo pa z igrami za sproščanje in umiritev.

S telovadbo pričnemo v zadnjem tednu septembra!
* Prvi obisk je brezplačen!

Vadbena sezona se začne 21.9.2020 (v Ivančni gorici 14.9.), traja 30 vadbenih ur in se zaključi 21.5.2021

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICA
DOMŽALEBodifit centerčet., 17:00 - 18:003-424.9.2020
KRANJGim. Franceta Prešernator., 17:00 - 18:003-422.9.2020
LJ - ČRNUČEŠP Ludussre. 17:00 - 18:003-423.9.2020
LJ - NOVE JARŠEMladinski dom Jaršepet. 17:00 - 18:003-425.9.2020
IVANČNA GORICASŠ Josipa Jurčičapon., 15:00 - 16:003-414.9.2020

– Ivančna Gorica (SŠ Josipa Jurčiča) – ponedeljek od 15:00 – 16:00
(Otroke pobiramo v vrtcu Ivančna Gorica – Enota Pikapolonica, po vadbi jih prevzamete pred telovadnico SŠ Josipa Jurčiča.)

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo!

Lokaciji Črnuče, Kranj, Nove Jarše in Domžale – Vadnina za celotno sezono znaša 240€.
Lokacija Ivančna Gorica – Vadnina za celotno sezono znaša 150€.
* Znesek vadnine za celotno sezono vključuje letno članarino v znesku 30€.

– sezona traja od 28.9.2020 do 21.5.2021.

Po dogovoru je možno obročno plačilo vadnine.
* Prvi obisk je brezplačen

– OPREMA: kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.
– Otrok naj ima s seboj tudi podpisano stekleničko z vodo.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno znišanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.