MIDI Gibalne urice

Midi gibalne urice so različica “Olimpkove telovadbe”, ki je namenjena otrokom starim od 3-4 let, ki so pri vadbi že lahko samostojni. Otroci se bodo ob vzpodbudi animatorjev spoznavali z osnovami lazenja in plazenja, poskoki in preskoki, vajami koordinacije in ravnotežja. Večino vaj bomo utrjevali in prenesli tudi na zabavne gibalne poligone. Gibalnim izzivom bomo dodali tudi spoznavanje z osnovami gimnastike in atletike, prav tako pa bomo spoznavali tudi druge športne discipline in igre z žogami.

Otroci bodo tako razvijali osnovne oblike gibanja ter se skozi elementarne igre zabavali s svojimi vrstniki in vaditelji.

Vsaka ura je zelo razgibana in prilagojena otrokom, ki vadbo obiskujejo. Začnemo z ogrevanjem, sledijo različne športno gibalne igre, končamo pa z igrami za sproščanje in umiritev.

S telovadbo pričnemo v zadnjem tednu septembra!
* Prvi obisk je brezplačen!

Vadbena sezona traja 30 vadbenih ur.

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICAKONEC
DOMŽALEBodifit centerčet., 17:00 - 18:003-423.9.2021
KRANJGim. Franceta Prešernator., 17:00 - 18:003-421.9.2021
LJ - ČRNUČEŠP Ludussre. 17:00 - 18:003-422.9.2021
LJ - NOVE JARŠEMladinski dom Jaršepet. 17:00 - 18:003-424.9.2021
IVANČNA GORICASŠ Josipa Jurčičapon., 15:00 - 16:003-420.9.2021
DOB PRI DOMŽALAHHiša na travnikutor., 17:00 - 18:003-421.9.2021
ZAGRADECOŠ Zagradecsre. 16:00 - 17:003-429.9.2021

Otroke pobiramo v enotah Vrtca Ivančna Gorica:
– Enota Pikapolonica,
– Enota Krka,
Enota Čebelica,
– Enota Polžek – OŠ

O tem, da želite, da otroka pred vadbo poberemo v vrtcu, nas obvestite. Prav tako morate to informacijo sporočiti tudi vzgojiteljem v vrtcu.

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo!

Lokaciji Črnuče, Kranj, Nove Jarše in Domžale – mesečni obrok vadnine znaša  35€
Lokacija Ivančna Gorica – mesečni obrok vadnine znaša 25€.

* Obisk uvodne urice je brezplačen.

– OPREMA: kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.
– Otrok naj ima s seboj tudi podpisano stekleničko z vodo.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno znišanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.