Starost 2-3 leta
Kategorija Telovadba
35€

MINI Gibalne urice

Mini gibalne urice so različica “Olimpkove telovadbe”, ki je namenjena najmlajšim vadečim, starim od 2-3 let in poteka ob prisotnosti staršev. Otroci se bodo ob vzpodbudi staršev spoznavali z osnovami lazenja in plazenja, poskoki in preskoki, vajami koordinacije in ravnotežja. Večino vaj bomo utrjevali in prenesli tudi na zabavne gibalne poligone.

Otroci bodo tako razvijali osnovne oblike gibanja ter se skozi elementarne igre zabavali s svojimi vrstniki in vaditelji. Hkrati bodo utrjevlai poznavanje barv, številk, oblik in živali.

Vsaka ura je zelo razgibana in prilagojena otrokom, ki vadbo obiskujejo. Začnemo z ogrevanjem, sledijo različne športno gibalne igre, končamo pa z igrami za sproščanje in umiritev.

Mini gibalna urica traja 45 minut.

Z vadbami pričnemo v drugi polovici septembra!
* Prvi obisk je brezplačen!

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICA
LJ - ČRNUČEŠP LUDUSČET., 17:00 - 17:452-323.9.2021
DOMŽALESŠ DOMŽALEPON., 17:00 - 17:452-320.9.2021

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo!
Sezona obsega 30 vadbenih ur.

Mesečni obrok vadnine znaša 35€
– Sezona traja 30 vadbenih ur in se zaključi v mesecu maju.

* Brezplačna poskusna urica bo potekala v zadnjem tednu od  20. -24.  septembra.

-15% za starše študente (potrebna predložitev potrdila o vpisu in rojstnega lista)!

– OPREMA: kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.
– Otrok naj ima s seboj tudi podpisano stekleničko z vodo.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno znišanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.