Trajanje 60 min
Kategorija Telovadba
od 24€ /mesec

TELOVADBA ZA PREDŠOLSKE OTROKE

Telovadba za otroke oz. “Olimpkove gibalne urice” so namenjene vsem otrokom, ki si želijo gibanja in bi radi spoznali osnove vseh iger z žogo, iger z loparji, razvijali svoje motorične sposobnosti in se skozi elementarne igre zabavali in spoznavali z drugimi otroki. Vsaka ura je zelo razgibana in prilagojena otrokom, ki vadbo obiskujejo. Začnemo z ogrevanjem, sledijo različne športno gibalne igre, končamo pa z igrami za sproščanje in umiritev. Skozi leto se bomo na otroku prijazen in starosti primeren način spoznali z:

– različnimi ekipnimi športi (košarka, nogomet, odbojka),
– osnovami atletike in gimnastike,
– raznolikimi športnimi poligoni,
– elementarnimi igrami,
– se naučili sodelovanja in stkali nepozabna prijateljstva.

Vadba je primerna za otroke od 3 do 6 let starosti.

S telovadbo pričnemo v zadnjem tednu septembra! * Prvi obisk je brezplačen!

Vadbena sezona se zaključi 20.5.2020

V primeru primernih temperatur in lepega vremena, bomo vadbe izvajali tudi zunaj telovadnice!

Domžale (BODIFIT center)  – četrtek od 17:30 do 18:30,
Črnuče (Športni park Ludus) – sreda od 17:30 do 18:30

Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo.

Vadnina za celotno seznono znaša 240€ in že vključuje znesek letne članarine.
-polletna vadnina znaša 120€
– članarina znaša 30€

Po dogovoru je možno obročno plačilo vadnine (do 8 obrokov).
* Prvi obisk je brezplačen

-15% za starše študente (potrebna predložitev potrdila o vpisu in rojstnega lista)!

– OPREMA: kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.
– Otrok naj ima s seboj tudi podpisano stekleničko z vodo.

Prizadevamo se, da otroci na vadbeni uri vadijo samostojno, seveda pod nadzorom budnih oči naših animatorjev. Prisotnost staršev zaradi slabše pozornosti otrok ni zaželena. Izjemoma jo seveda dovolimo na uvodnih urah, ko se otroci še spoznavajo z animatorji in so-vadečimi. Da pa bi tudi starši videli kaj na uricah počnemo, bomo za vas med letom organizirali spoznavni dan ter zaključno prireditev. V kolikor bo “firbec” premočen, lahko k nam pokukate na skrivaj skozi okno.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno zmanjšanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.