Starost 1 - 4 razred
25€

NOGOMETNA ŠOLA (1. -4. razred)

Olimpova nogometna šola je ne-tekmovalni, rekreacijski nogometni program, namenjen šoloobveznim otrokom od prvega do četrtega razreda.  Skozi igro se bodo otroci spoznavali z osnovami nogometne tehnike, razvijali motorične sposobnosti in se naučili sodelovanja, ki je pri ekipnih športih ključnega pomena.

Potrudili se bomo, da bodo najmanj dvakrat letno vadeči odigrali prijateljsko tekmo in da bi k nam na obisk prišel kateri od znanih nogometašev.

Nogometni treningi bodo vodeni strokovno, pod okriljem licenciranega nogometnega trenerja, ki bo na otrokom  primeren način poskrbel, da se bodo na igrišču vselej zabavali in igrali in veliko naučili.

Program je primeren za otroke od 1. do 4. razreda.

V primeru primernih temperatur in lepega vremena, bomo vadbe izvajali tudi zunaj telovadnice!

KRAJLOKACIJATERMINSTAROSTUVODNA URICAKONEC
KRKAOŠ Krkator., 15:00 - 16:001. - 4. razred21.9.2021
ŠENTVID PRI STIČNIOŠ Šentvidpet., 14:30 - 15:301. - 4. razred24.9.2021
VIŠNJA GORAOŠ Višnja Goračet., 14:45 - 15:451. - 4. razred23.9.2021
ZAGRADECOŠ Zagradecsre., 16:00 - 17:001. - 4. razred22.9.2021

*Vadbe v času šolskih počitnic in dneva prostih dni ne potekajo.

Otroke pred vadbo v podaljšanem bivanju prevzame naš vaditelj.

Mesečni obrok vadnine znaša 25€
* Obisk na uvodni urici je brezplačen

OPREMA:
– kratke hlače/trenirka, majica s kratkimi rokavi, čisti ter nedrseči copati.

– Pristopna izjava velja kot prijavnica za celotno sezono (razen, če na njej ni navedeno drugače). Z njenim podpisom se starš zavezuje poravnati vse obveznosti (članarina, vadnina), ki z naslova prijave nastanejo. V primeru daljše odsotnosti zaradi zdravstvenih razlogov (več kot 4 zaporedne vadbe), je izjemoma možno zmanjšanje plačila vadnine za ta čas. V primeru enkratne odsotnosti, pa se ob predhodnem dogovoru izostala ura lahko nadomešča na drugi lokaciji ali terminu.